ماسک گلدن های

ماسک های پارچه ای باید بینی و دهان را تا زیر چانه و پهلوی صورت بخوبی پوشش دهند . ویروس کرونا در برابر شوینده ها ضعیف است و افراد میتوانند با شستشوی متعدد ماسکها از آنها استفاده کنند.

برای ضد عفونی کردن ماسک آنرا در یک قاشق چایخوری سفیدکننده و 4 پیمانه آب بمدت 5 دقیقه قرار دهید .میتوانید ماسک را بشویید و اتو کنید .

ادامه مطلب …

همه چیز درباره جوراب

جوراب ها بخش مهمی از پوشاک ما هستند. بطوریکه عرق ما را جذب میکنند .
از پای ما در برابر ساییدگی و چیزهای دیگر حفاظت می کنند.در نتیجه جوراب بد میتواند موجب ایجاد آسیب شود و جوراب مناسب میتواند بسیار مفید باشد . جوراب ها مانند بقیه لباسها باید مطابق با کل پوشش ما باشند.بطور مثال جوراب های ورزشی نمی تواند گزینه مناسبی برای کت های مردانه نیمه رسمی باشد .

جورابهایی که ما میپوشیم باید به شلوار و بقیه لباسهایمان بیاید . می توانید جورابهای رنگی یا طرحدار تهیه کنید و آنهارا با کفش و کراواتتان ست کنید.
جوراب ها از نظر طول به سه دسته تقسیم می شوند : جورابهایی که تا مچ هستند با جوراب ساق کوتاه، جورابهایی که تا زانو هستند یا جورابهای ساق بلند و جورابهای ورزشی کوتاه برای لباسهای اسپرت هستند . درحالیکه انواع دیگر رسمی تر هستند .

ادامه مطلب …

روانشناسی رنگها

مشکی: رنگی است که رسمیت و جدیت را توصیف میکند .
قهوه ای: نشانه احترام، اعتبار و نشانه پایداری و ثبات است .
سبز: رنگ سبز باعث تقویت روحیه می شود . افرادی که رنگ سبز را دوست دارند، محتاط و مهربان هستند .
بنفش: در قدیم به عنوان رنگ تشریفات در خانواده های سلطنتی استفاده میشد. این رنگ نماد ثروت، دلفریبی و تجمل است . همچنین این رنگ نشان دهنده خلاقیت و عشق به هنر است .
زرد: این رنگ نماد شادی و نشاط خورشید است، علاوه برآن رنگ زرد تمرکز و توجه را افزایش میدهد .
قرمز: این رنگ، رنگ قدرت است که بسیار جلب توجه میکند . هر طیف روشنی از رنگ قرمز موجب جلب توجه دیگران می شود . این رنگ نماد انرژی و نشاط است .
سفید: این رنگ نماد آزادی، پاکی و بی گناهی و سادگی است .کسانی که می خواهند کار جدیدی را شروع کنند یا وارد فاز جدیدی از زندگی شوند یک چیز سفید میخرند .
صورتی: این رنگ دخترانه است و نماد آرامش و گرمی است و یکی از پر قدرت ترین مسکن هاست .

ادامه مطلب …