تماس با ما: 09105734203
همه چیز درباره جوراب

جوراب ها بخش مهمی از پوشاک ما هستند. بطوریکه عرق ما را جذب میکنند . از پای ما در برابر ساییدگی و چیزهای دیگر حفاظت می کنند.در نتیجه جوراب بد میتواند موجب ایجاد آسیب شود و جوراب مناسب میتواند بسیار مفید باشد . جوراب ها مانند بقیه لباسها باید مطابق با کل پوشش ما باشند.بطور مثال جوراب های ورزشی نمی تواند گزینه مناسبی برای کت های مردانه نیمه رسمی باشد .
جورابهایی که ما میپوشیم باید به شلوار و بقیه لباسهایمان بیاید . می توانید جورابهای رنگی یا طرحدار تهیه کنید و آنهارا با کفش و کراواتتان ست کنید. جوراب ها از نظر طول به سه دسته تقسیم می شوند : جورابهایی که تا مچ هستند با جوراب ساق کوتاه، جورابهایی که تا زانو هستند یا جورابهای ساق بلند و جورابهای ورزشی کوتاه برای لباسهای اسپرت هستند . درحالیکه انواع دیگر رسمی تر هستند .
انواع زیادی از جوراب از نظر کاربرد وجود دارد مانند: جوراب های ورزشی، جوراب های معمولی مردانه ، جورابهای محافظت کننده . جورابها جنس پارچه های مختلفی دارند مثل: پنبه، پشم، ابریشم، کشمیر و … . اما اگر هم ظاهر بدون جوراب دوست دارید و هم راحتی جورابها را میخواهید می توانید از جوراب های کالج استفاده کنید . این جورابها تا زیر مچ هستند و احساسی شبیه به جورابهای معمولی به شما میدهند .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مالکان آن است.